Bogactwo i potęga smaku


Zestaw Konesera to propozycja piw wybitnie degustacyjnych warzonych w limitowanych ilościach, w stylach poszukiwanych przez piwnych znawców. Potęga smaku, bogactwo aromatów to początek piwnej podróży przez wyjątkowe style piw Komes. To nietuzinkowe piwa, których wyjątkowy smak został doceniony w kraju i na Świecie. To piwa wielokrotnie nagrodzane w światowych i krajowych konkursach: w największym konkursie piw na Świecie- World Beer Cup oraz największym konkursie piwnym w Europie - European Beer Star, czy Kraft Roku - konkursie piw rzemieślniczych. W zestawie znajdują się cztery piwne specjalności z edycji limitowanej Komesa oraz pokal do degustacji.

Komes Porter Bałtycki Sherry Oloroso

Alk. 9% obj., ekstrakt 19% wag.

Nasz Porter Bałtycki leżakował przez długie miesiące z płatkami dębowymi pochodzącymi z beczki po Sherry Oloroso - jednej z odmian słynnego, wzmacnianego wina z hiszpańskiego z regionu Jerez. Płatki z beczki po słodkim sherry oddały piwu akcenty drzewne i waniliowe oraz delikatny owocowy bukiet z wiśnią na czele.

Komes Barley Wine

Alk. 12% obj., Ekstrakt: 27% wag.

Piwo o bardzo bogatym i intensywnym aromacie słodowym oraz złożonym smaku, w którym słodowa słodycz idealnie współgra z nienachalną goryczką. Komes Barley Wine został uwarzony z nowofalowymi, amerykańskimi odmianami chmielu - dodanymi pod koniec gotowania brzeczki i na zimno podczas fermentacji.

Komes Russian Imperial Stout

Alk. 12% obj., Ekstrakt: 25% wag.

Mocne, esencjonalne i złożone, ciemne piwo górnej fermentacji leżakowane przez 6 miesięcy. Specjalność doceniona przez piwoszy na całym świecie. Akcenty kawowe, czekoladowe oraz suszonych śliwek są zrównoważone wyraźną goryczką. Piwo jest intensywne w smaku i aromacie, m.in. dzięki dodatkowi aromatycznych odmian chmieli Klon i Slovianka.

Komes Porter Bałtycki

Alk. 9% obj., ekstrakt 21% wag.

Świetnie zrównoważone, ciemne, mocne piwo o zdecydowanym smaku. Powolna fermentacja w niskiej temperaturze w otwartych kadziach oraz długie, przynajmniej trzymiesięczne leżakowanie pozwoliły piwu nabrać charakteru i osiągnąć pełnie swej złożonej natury.

gwiazda

Co nas
wyróżnia

? Sprawdź co przesądza o wyjątkowości naszych piw?
kraj

Materiały dla
mediów