Czas to jego najcenniejszy składnik.


Zestaw do degustacji naszych sztandarowych wariantów Komes to specjalny czas degustacji dla każdego, kto docenia złożone smaki, wspaniałe aromaty oraz moc trunku.

W tym roku zapraszamy piwnych znawców do poznania losów trzech niezwykłych zamków: w Bobolicach, Reszlu i Będzinie, których ilustracje zdobią kielichy Komesa. Szkło wykończone złotym rantem podkreśla elegancki charakter pokala. W zestawie znajdują się cztery piwne specjalności Komesa oraz pokal do degustacji.

KOMES Poczwórny Bursztynowy

alk. 9% obj., ekstrakt 21% wag.

Wyjątkowa specjalność o wspaniałej bursztynowej barwie, chmielona na zimno kompozycja kilku odmian chmielu. Warzone z dodatkiem słodu palonego. Charakter tego trunku będzie się zmieniał tez z czasem, dzięki zastosowaniu metody powtórnej fermentacji w butelce.

KOMES BELGIAN IPA

alk. 8% obj., ekstrakt 17% wag.

Jasne piwo górnej fermentacji o złocistej barwie i złożonym charakterze. Udana kompozycja belgijskiego ale i nowofalowego, amerykańskiego stylu. Odnajdziemy w nim delikatna, owocowa nute, za która odpowiadaja belgijskie drozdze oraz bogactwo zywiczno-cytrusowych i korzennych aromatów - od amerykanskich odmian chmielu.

KOMES POTRÓJNY ZŁOTY

alk. 9% obj., ekstrakt 19% wag.

Mocne, pełnosłodowe piwo górnej fermentacji o złotej barwie - chmielone w otwartych kadziach odmiana typu ,,Golding". Cieszy podniebienie mocno słodowym, tresciwym smakiem i wyrazistym, chmielowym aromatem. Kluczowym elementem powolnego dojrzewania smaku jest tradycyjna, pracochłonna metoda powtórnej fermentacji w butelce.

KOMES PORTER BAŁTYCKI

alk. 9% obj., ekstrakt 21% wag.

Świetnie zrównoważone, ciemne, mocne piwo o zdecydowanym smaku. Powolna fermentacja w niskiej temperaturze w otwartych kadziach oraz długie, przynajmniej trzymiesięczne leżakowanie pozwoliły piwu nabrać charakteru i osiągnąć pełnie swej złożonej natury.

gwiazda

Co nas
wyróżnia

? Sprawdź co przesądza o wyjątkowości naszych piw?
kraj

Materiały dla
mediów